Туман для кафе та терас
Застосування систем штучного туману в будинку, у саду, на веранді або альтанці захищений простір від комах, пилу, неприємних запахів. Системи туманоутворення, легко зонувати для оптимального споживання води
Спекотного літа люди з радістю заглядають у прохолодні ресторани та кафе. Їхні тераси та літні майданчики дозволяють насолодитися гарним виглядом, провести ділову зустріч або відпочити у приємній свіжості та прохолоді. Створити привабливу для відвідувачів атмосферу допоможе система штучного туману
У спеку - туман для альтанки або тераси ефективно вирішує одне з головних завдань – охолодження повітря.
З форсунок розпилюються водяна звись із найдрібніших крапель води, яка миттєво випаровується, чим знижує температуру.
Сучасна система туманоутворення легко впорається із завданням охолодження малого простору (бесідка, пергола), чи великої площі (пішохідний фонтан, водойма).
Це означає, що будь-який навіс можна облаштувати подібною системою. Під час роботи штучного туману, усуваються пил, неприємні запахи і навіть комахи.

Люди звикають проводити більше часу у комфорті. Саме тому штучний туман для літніх кафе може стати потужним інструментом для залучення клієнтів.

Вибираючи штучний туман для кафе краще зупинитися на системі високого тиску.

Вона створює дуже дрібні краплі води, які миттєво випаровується, не залишаючи конденсату і калюж

Він одночасно виконує роль:

Фільтра
прибирає неприємні запахи
Кондиціонера
охолоджує та зволожує повітря
Репелента
безпечно захищає від комах
Прикраси
створює цікаві візуальні ефекти
Чи існують альтернативи?
Реалізувати охолодження літніх кафе та терас за допомогою звичайного кондиціонера практично неможливо. Така техніка розрахована для обслуговування закритих просторів, при чому освіжаючий ефект буде доступний лише для певної частини відвідувачів.

Тому для покращення комфорту відвідувачів на закритих і відкритих локаціях, кращім рішенням буде використовувати штучний туман.
Сайт створено Standout
Політика конфіденційності
м.Київ, вул. Кудрявська 23 "3"
Сайт створено Standout
Політика конфіденційності
м.Київ, вул. Кудрявська 23 "3"
Сайт створено Standout
Політика конфіденційності
м.Київ, вул. Кудрявська 23 "3"