Туманоутворення

Тиск – один із головних параметрів туманоутворення.

Від нього залежить розмір краплин води, які впливають

на навколишнє середовище.


Є дві категорії, на які ділять водяний туман:

Низького тиску

Для середньої оранжереї чи теплиці можна придбати систему низького тиску. Вона створює краплі діаметром від 30 мікронів, які практично не знижують температуру, але створюють необхідний конденсат.

При низькому тиску (10-12бар) утворюються великі краплі води, вони стійкі до вітру і часто утворюють ефект роси на поверхнях.

Дані системи туманоутворення дешеві, і не ефективні в плані зниження температури

Високого тиску

Форсунки під високим тиском створюють краплі діаметром від 6,5 до 15 мікронів, що випаровуються практично миттєво. Від них не буває калюж та конденсату. Найдрібніші краплі води швидко та ефективно охолоджують повітря на великій площі.

При високому тиску (70-100бар) утворюються дрібні краплі води, які швидко випаровуються і тим самим швидко охолоджують повітря.

При дрібних краплях не утворюється конденсат, дані системи можуть застосовуватись разом із системою вентиляції
Системи туманоутворення високого тиску за допомогою форсунок здатна створювати краплі води розміром 6,5-15 мікрон, такі краплі швидко випаровуються не залишаючи слідів вологи на поверхнях. Такий туман створює ефективне охолодження повітря при високих температурах та гідратацію (пилопридушення)
Навіщо може знадобитись система туманоутворення високого тиску?
Охолодження зовнішніх блоків промислових кондиціонерів
Охолодження та зволоження повітря
Боротьба з неприємними запахами
Відлякування комах
Ландшафтний дизайн
Пилопридушення
Висока рентабельність та ефективність, проста у використанні та естетична – все це система туманоутворення високого тиску.
Купити таку систему можна для створення комфортного мікроклімату як у розважальному центрі так і у промисловому цеху, у готелі і ресторані чи спорткомплексі. Система допоможе підтримувати оптимальну температуру і вологість у теплицях та овочесховищах, на фермах та складах, у цехах та магазинах

Принцип роботи

  • Насос створює тиск і подає воду через труби до форсунок. Де вода крізь сопла форсунок 5-10 мікрон подрібнюється до туманоподібного стану і далі випаровується, тим самим знижує температуру повітря в середньому на 10-15°С при температурі навколишнього середовища +20-45°С. У воду можуть додаватись різні добавки. Наприклад, ароматизатори або репеленти для відлякування комах (Цитронела, Лемонграс)
  • Сучасні автоматичні системи туманоутворення здатні працювати майже без участі людини. Один насос високого тиску дозволяє контролювати кілька зон
  • Туманоутворення високого тиску однаково ефективно практично за будь-яких умов і більшості завдань. Вони не тільки створюють комфортне та безпечне навколишнє середовище, але й значно знижують витрату води та електроенергії
Пристрій утворення туману низького тиску - це система дрібнодисперсного розпилення води з насосом 4-25 Бар.
Розпорошувальні форсунки з великим вихідним отвором дозволяють отримати частинку води розміром 25 мкм і більше. Такі частки ефективно випаровуються в спекотному навколишньому середовищі, а при температурі менше +30 ° С працюють в основному на зволоження
Навіщо може знадобитись система туманоутворення низького тиску?
Купити таку установку рекомендується для садів, оранжерей, кафе та ресторанів з відкритими майданчиками, де не можна використовувати кондиціонер.

Оскільки через великий розмір водяної частки випаровування відбувається повільно, установка застосовується там, де потрібний м'який клімат-контроль.

Система туману низького тиску у поєднанні з підсвічуванням, музичними фонтанами стане родзинкою кафе, літнього кінотеатру, парку. Вона приверне увагу відвідувачів та створить для них комфортні умови. Клієнти захочуть провести у закладі більше часу, а отже це може підвищити і чек.
Принцип роботи
Туманоутворення низького тиску відбувається за принципом випаровування. Залежно від моделі процес може включатися автоматично: за таймером або підвищення температури повітря. Водяна пара при подачі забирає частину тепла з навколишнього середовища, як наслідок — температура повітря знижується
Насос низького тиску
Форсунки
Вентилятори
Таймери
Труби подачі води
У чому різниця між системами низького та високого тиску

Розмірі капель

Чим більший тиск, тим більше утворюється кількість дрібних крапель, тим швидше вони впливають на довкілля. Найменші краплі забезпечують прохолоду та вологість без конденсату та калюж

Надійності

Системи високого тиску використовують найкращі комплектуючі з кераміки та нержавіючої сталі, які більший термін експлуатації у порівнянні з системами низького тиску
Нам довіряють
Сильні партнерські відносини з клієнтами – найкращі докази якості послуг, що надаються нами. Ми успішно реалізували багато цікавих різнопланових проектів для розважальних об'єктів, житлових будинків, готелів та офісів. Гарантія високої якості товарів та послуг, використання інноваційних рішень, індивідуальний підхід – незмінні засади нашої роботи.
Взаємна довіра та турбота про комфорт — основа наших відносин із клієнтами
Замовити консультацію
Заповнюючи форму ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності
Сайт створено Standout
Політика конфіденційності
м.Київ, вул. Кудрявська 23 "3"
Сайт створено Standout
Політика конфіденційності
м.Київ, вул. Кудрявська 23 "3"
Сайт створено Standout
Політика конфіденційності
м.Київ, вул. Кудрявська 23 "3"